Inwestycja

Kameralne mieszkania w Wieliczce

Zielna Park

Osiedle domów o charakterze jednorodzinnym, w których znajdują się komfortowe trzypokojowe mieszkania w stanie deweloperskim o zróżnicowanym metrażu, z możliwością ich połączenia tak, by zakupić cały segment i mieć wymarzony, przestronny dom z ogródkiem, tarasem i balkonem w spokojnej okolicy.

Mieszkania Wieliczka

Doskonała lokalizacja

To miejsce dla wszystkich poszukujących miejsca do życia wśród zie­leni i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Spragnieni relaksu po ciężkim dniu pracy od Puszczy Niepołomickiej dzieli Państwa zaledwie 15 minut.

 • Wieliczka Rynek Główny - 8 minut
 • Wieliczka Solne Miasto (basen, korty tenisowe, siłownia, ścianka wspinaczkowa) - 9 minut
 • Wieliczka Kampus (kino, sport) - 2 minuty
 • Wieliczka Pętla autobusowa - 2 minuty
 • Wieliczka stacja PKP - 8 minut
 • Węzeł Wielicki (obwodnica Krakowa) - 8 minut
 • Centrum handlowe Bonarka - 16 minut
 • Lotnisko Balice - 22 minuty
 • Rynek Główny w Krakowie - 28 minut

  W bliskiej odległości od osiedla bogata infrastruktura miejska: sklepy, usługi, kawiarnie i restauracje, urzędy państwowe, ośrodki zdrowia, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, tereny rekreacyjne i zielone.

Zamknięte i ogrodzone osiedle z własną drogą dojazdową i obszernym parkingiem dla mieszkańców to enklawa prywatności. To miejsce otoczone zielenią i niską zabudową, w którym poczujesz się bezpiecznie z dala od codziennego zgiełku, a najmłodsi mieszkańcy osiedla z pewnością nie będą się nudzić mając do dyspozycji osiedlowy plac zabaw.

26 budynków, 52 mieszkania w stanie deweloperskim

Zielna Wieliczka etapy inwestycji
sprzedaż zakończona

I ETAP INWESTYCJI

9 budynków jednorodzinnych dwulokalowych – 18 mieszkań

do lipca 2019 r.

II ETAP INWESTYCJI

17 budynków jednorodzinnych dwulokalowych – 34 mieszkania

ZOBACZ ETAPY INWESTYCJI I POBIERZ PDF
Rachunek Powierniczy gwarantuje Nabywcy

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU

Procedura uzyskania kredytu hipotecznego nie powinna powstrzymywać Państwa przed podjęciem decyzji o zakupie nowego mieszkania. Pomoc niezależnych doradców specjalizującym się w kredytach i pożyczkach hipotecznych z pewnością ułatwi wybrać optymalną propozycję finansowania spośród oferty kredytowej banków. Doradcy kredytowi przeprowadzą Państwa przez cały proces kredytowy: od przedstawienia oferty do podpisania umowy z bankiem i wypłaty środków.

Dodatkowo zyskają Państwo pierwszy rok ubezpieczenia gratis oraz nawet 10 % zniżki na zakupy w popularnych sklepach branży budowlanej.